O mnie

Miłość, pasja, dbałość o szczegóły…

Każda sztuka ubrania i biżuterii, którą tworzę  jest jedyna w swoim rodzaju. Nawet, gdy tworzę według tego samego wykroju, nie ma możliwości powstania drugiej identycznej sztuki.

Dlaczego?

W Waste Jeans ratuję niechciane ubrania i materiały, które zostają po zakończonych produkcjach kolekcji z innych firm. Tworzenie moich dzieł jest, jak układanie puzzli, a każdy z nich jest zupełnie inny. Ma inne barwy, odcienie, przetarcia. Proces powstawania każdej sztuki jest długotrwały. Zaczyna się od pomysłu, stworzenia odpowiedniej formy, wykroju, stworzenia grafiki, dobrania materiałów i kolorów. Następnie odpowiedniego przygotowania tkaniny: prucia, krojenia, dopasowania do formy, ukształtowania, ułożenia. Zrealizowane projekty składają się z kilku do kilkuset części, które muszę pozszywać i nadać im odpowiednią formę, aby uzyskać zamierzony efekt końcowy.

W mojej marce spotkasz grafiki i wzory, które sama tworzę, a w projektach indywidualnych możesz uzyskać na nie licencje na użytek osobisty.

Zapraszam Cię do mojego sklepu, gdzie znajdziesz stworzone przeze mnie produkty oraz na bloga, gdzie opowiadam i poruszam ciekawe tematy 🙂

„Wyróżnij się w miejskiej dżungli”

Koszyk
Przewijanie do góry